Přeskočit na obsah

Jak to u nás probíhá

Snažíme se, aby naše služby byly pro naše klienty co nejpohodlnější. Proto jsme připravili možnost pohodlného objednání našich produktů z pohodlí vašeho domova. Pokud se s námi chcete setkat osobně, rádi vás přivítáme v naší vzorkové prodejny a showroomu v Praze. Navíc jsme tady pro Vás, abychom se postarali o aplikaci vašich vybraných dekorativních stěrek či nátěrů. Klademe důraz na kvalitní a precizní práci, což zahrnuje i šetření vašeho času.

Probereme možnosti

Přijďte navštívit naši vzorkovou prodejnu a showroom v Praze. Zde společně probereme vaše potřeby a najdeme optimální řešení. Rádi vás vyslechneme a zjistíme, co si přesně přejete, abychom lépe pochopili vaše představy. Můžeme také konzultovat možnosti pohodlně z pohodlí vašeho domova. Kontaktní informace naleznete na naší stránce KONTAKT.

Ukážeme si vzorníky barev

Rádi Vám ukážeme náš bohatý vzorník barev, který obsahuje širokou škálu  pigmentů. Spolu si můžeme promluvit o tom, která z nich by byla pro Vás ta nejvhodnější volba. Vzorníky jsou k dispozici na našich webových stránkách u každého produktu, a pokud máte zájem, můžete si je stáhnout ve formátu pro CAD.

San Marco
San Marco Praha

Prohlédneme realizace

Máme rovněž možnost, abyste si u nás prohlédli ukázky aplikovaných barev přímo v naší prodejně, nebo si prohlédli naši sekci REALIZACE na naší webové stránce, kde prezentujeme náhledy na naše úspěšné dokončené projekty.

Zakoupíte barvy a objednáte službu

U nás máte možnost získat kvalitní barvy přímo v prodejně nebo pohodlně objednat online prostřednictvím našich stránek. Můžete si tak samy aplikovat barvy či nechat tuto práci na nás, kde se zaručujeme kvalitní provedenou práci, a co víc, ušetříme Vám Váš cenný čas. Vaše přání, naše zkušenosti, společně dosáhneme skvělých výsledků! Jsme tu pro Vás!